KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378024
nr 1437 8024
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 20x24cm, yttermått inklusive ram: 32x36cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:37:12
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr